Projektowanie stron internetowych

Podstawową formą reklamy przedsiębiorstwa w sieci jest strona internetowa. Powinna ona jak najdoskonalej odzwierciedlać oblicze firmy, tak, aby każdy klient, który na nią trafi, mógł szybko zorientować się w proponowanej ofercie. Firmowa strona powinna być zatem przede wszystkim zachęcająca. Co to znaczy? Powinna się dobrze prezentować pod względem graficznym, a treści na niej zawarte muszą być odpowiednio dobrane do działalności firmy i jej profilu, ale także do upodobań potencjalnych klientów.

Tworzenie stron internetowych nie jest zadaniem łatwym. Projekt, dobór odpowiedniej grafiki i kolorystyki, która będzie korespondowała z wizerunkiem, dobra nawigacja na stronie, a także wysokiej jakości treść. Twórca strony musi również wciąż mieć na uwadze potrzeby swojego klienta, ale także oczekiwania przyszłych użytkowników strony. Proces ten jest tak skomplikowany, iż wiele firm rezygnuje z kompleksowości usługi, skupiając się jedynie na samym wykonaniu strony, bez treści merytorycznych, tekstów oraz oryginalnych zdjęć – ale nie my!

Podstawą działań naszej Agencji Reklamowej IBERIO jest wykonanie zadania, z pełną odpowiedzialnością, od pomysłu, aż działania reklamowe, jeśli tylko będzie sobie życzył tego nasz klient. Nie boimy się dużych wyzwań, a nasze doświadczenie pomaga nam w realizacji projektów wysokiej jakości. Tworzone przez nas strony internetowe, w tym sklepy, charakteryzują się atrakcyjną szatą graficzną, czytelnym układem, a jeżeli profil działalności na to pozwala – wieloma aktywnymi układami oraz animacjami, które bez wątpienia sprawiają, że strona jest jeszcze bardziej interesująca dla odbiorcy.

Tworzenie przejrzystych struktur strony, uwzględnienie najnowszych standardów, intuicyjność oraz teksty wysokiej jakości sprawiają, że strona staje się przyjazna dla wyszukiwarki Google i innych oraz pozwala dotrzeć do docelowej grupy klientów.