Fotografia reklamowa

Dobra reklama to sugestywna reklama. Ta właśnie idea przyświeca nam tworząc dla Państwa fotografię reklamową. To od niej, w dużym stopniu, zależy stopień zainteresowania klienta kampanią reklamową promującą usługi, produkty lub wydarzenia. To zdjęcie właśnie rozpoczyna reklamę i sprzedaż. Jest ono pierwszym elementem, który przyciąga uwagę, w dalszej kolejności klient skupia się na haśle reklamowym oraz na logotypie firmy.

Do nas należy dopasowanie klimatu sesji zdjęciowej, wyeksponowanie tego co dla Państwa najważniejsze, wydobycie najciekawszych cech produktu oraz sprawienie, aby bierny odbiorca reklamy stał się czynnym konsumentem!

Agencja Reklamowa IBERIO ma do dyspozycji studio wyposażone w wysokiej klasy sprzęt fotograficzny. Doskonale wiemy, w jaki sposób przedstawić wydarzenia i produkty, aby nie tylko spodobały się klientom, ale mogły stać się wizytówką firmy. Wykonujemy zdjęcia na pokazach mody, sesje, sportowe, portretowe i biznesowe, fotografie żywności, przedmiotów oraz architektury. Profesjonalnie sfotografujemy dla Państwa każdy obiekt i wydarzenie, które ma stać się podstawą kampanii reklamowej firmy lub działalności. Realizujemy bardzo szeroki wachlarz usług; od zdjęć typu packshot po bardzo rozbudowane sesje.

W naszych realizacjach łączymy sugestywność wraz z innowacyjnym stylem oraz bardzo wysoką jakością wykonania, która możliwa jest dzięki użyciu sprzętu wysokiej klasy oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży fotograficznej oraz reklamowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego fotgrafa: www.mdrechna.com